Przejdź do treści

Dizajn w ciekawych czasach

Dizajn w ciekawych czasach

DIZAJN W CIEKAWYCH CZASACH

Zapraszamy do obejrzenia wideo z debaty „DIZAJN W CIEKAWYCH CZASACH” zrealizowanej w ramach naszego Festiwalu Wydział Sztuki w Mieście MOVE UP! wspólnie z Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Przedstawiciele ośrodków kształcących projektantów: UP w Krakowie, ASP w Krakowie, SAPU a także instytucji promujących dizajn oraz niezależne projektantki i projektanci różnych specjalności rozmawiają o wyzwaniach z jakimi mierzą się sztuki projektowe w kontekście różnorodnych uwarunkowań kryzysowych (pandemia Covid-19, kryzys ekologiczny, przemiany geopolityczne mające wpływ na handel globalny, etyczne zagadnienia produkcji i wiele innych).   

Dominika Janicka – dyrektorka ID w Kielcach, Anna Myczkowska-Szczerska – projektantka, wykładowczyni Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie, Kaja Kusztra wykładowczyni Wydziału Grafiki ASP w Krakowie, Marta Dubanowicz – projektantka ubioru współpracująca z Click Fashion, wykładowczyni SAPU, Maciej Jagielak – architekt, Monika Natkaniec-Papp – projektantka wnętrz, wykładowczyni UP w Krakowie. 

Prowadzenie: Marcin Klag

https://fb.watch/9QgEfKsYhS/