Warsztat projektanta

Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju Uniwersytetu Pedagogicznego prof. Alicja Panasiewicz

zaprasza

na wystawę inauguracyjną Galerii Podbrzezie Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Warsztat projektanta”

Kuratorzy: Anna Węgrzyniak, Marcin Nowak, Marcin Turecki

Wernisaż wystawy odbędzie się 4 marca 2021 r. (tj. czwartek) o godz. 11.00

z zachowaniem zasad sanitarnym zalecanych w czasie pandemii.

w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podbrzezie 3 .

Opis wystawy

Wystawa designu „Warsztat Projektanta” przybliża proces projektowania – drogę jaką pokonuje produkt od zdefiniowania wyzwania przez opracowywanie koncepcji aż po realizację prototypu. Daje możliwość zobaczenia w jaki sposób wygląda praca i warsztat projektanta oraz jakie historie kryją się za powstaniem obiektów użytkowych.  Wystawa „Warsztat projektanta” poświęcona jest realizacjom zaprojektowanym przez aktywnych profesjonalnych projektantów współpracujących z komercyjnymi firmami oraz instytucjami kultury jednocześnie będącymi dydaktykami na studiach projektowych na Wydziale Sztuki UP.