Artysto, designerze, grafiku!

Przed nami trzecia edycja targów Artystów i Designerów Nówka Sztuka w ramach projektu Urzędu Miasta Krakowa Sztuka do rzeczy – design w Krakowie.

Targi Nówka Sztuka 2020 odbywają się całkowicie ONLINE.

Rusza właśnie nabór, serdecznie zapraszamy do zgłoszeń! Zgłoś się!

Wydarzenie programowo skierowane do twórców, koneserów sztuki i designu, miłośników oryginalnych dzieł i poszukiwaczy nowych talentów stawia sobie za cel ułatwienie artystom nawiązania kontaktów oraz współpracy z odbiorcami ich twórczości. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy mogliby być zainteresowani nawiązaniem współpracy z młodymi artystami i projektantami grafiki, w tym wydawców, architektów, przedstawicieli biznesu oraz branż kreatywnych.
Inicjatorami projektu są przedstawiciele krakowskich uczelni artystycznych i kreatywnych inicjatyw twórczych – Fundacji Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

W gronie Partnerów dotychczas znaleźli się Forum Designu, Dydo Poster Gallery, Galeria Bunkier Sztuki, Mocak, F.A.I.T., Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie oraz SAPU.

Poniżej najważniejsze informacje o nadchodzącej edycji!

28.11 – 29.11.2020 Nówka Sztuka ONLINE targi plakatu, grafiki, fotografii, rzeźby, malarstwa i sztuki użytkowej

Co?

28 listopada 2020 w ramach projektu Sztuka do rzeczy – design w Krakowie rozpocznie się trzecia edycja targów młodych artystów i designerów Nówka Sztuka.

W dniach od 28 listopada do 29 listopada w przestrzeni online poza możliwością nawiązania bezpośredniego kontaktu z Artystami i zakupu prac w promocyjnych cenach, czekają na Was również warsztaty, konsultacje portfolio, wywiady oraz ciekawe webinary z zaproszonymi przez nas gośćmi.

• TAK! Na naszej nowo powstającej stronie Artysta z kupującym będzie miał możliwość porozmawiać w czasie rzeczywistym za pomocą wideo czatu.
  • TAK! W galerii online będzie można bezpiecznie realizować transakcje poprzez bramki płatnicze i płatności kartą.

Gdzie?

Wszędzie tam, gdzie jest Internet! Trzecia edycja targów odbędzie się całkowicie online. Przestrzeń Internetu to szansa na dotarcie do jeszcze większej ilości osób!

Kiedy?
Targi odbędą się w okresie przedświątecznym od 28 listopada do 29 listopada 2020 w godzinach od 11.00  do 18.00.

Uprawianie sztuki to powołanie.
Chcemy, by stało się również w pełni satysfakcjonującym zawodem.

Dla uczestników/wystawców targów online:
Czas trwania wydarzenia: 28.11-29.11.2019, godz. 11.00 – 18.00
Termin zgłaszania propozycji do: 13.11.2019
Ilość miejsc ograniczona! Zarejestruj się już dziś! ——->>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Kontakt: info@nowkasztuka.com

Organizator:

FUNDACJA WYDZIAŁU SZTUKI UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO

Projekt zrealizowano przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Kraków.
Serdecznie zapraszamy do udziału!
Zespół Nówka Sztuka